Usługi medyczne

Restylane

Mezoterapia to zabieg z obszaru medycyny estetycznej, mający na celu dostarczenie substancji aktywnych bezpośrednio do skóry właściwej, tak aby wspomóc jej procesy lecznicze, regeneracyjne oraz rewitalizacyjne. To skuteczna metoda nawilżania, odżywiania oraz przywracania gęstości skórze, w której wraz z wiekiem ubywa kwasu hialuronowego, który odpowiada za jej naturalne napięcie i nawilżenie. Ma to bezpośredni wpływ na osłabiebienie funkcjonowania fibroblastów, które odpowiedzialne są za tworzenie włókien kolagenowych, a co za tym idzie widoczną na zewnątrz utratę sprężystości, przesuszenie i zmniejszenie gęstości skóry. Mezoterapia w bezpieczny sposób uzupełnia jego braki i wpływa na zdecydowaną poprawę wyglądu skóry twarzy, szyi, dekoltu, ramion, pleców czy dłoni.

W naszym centrum medycznym oferujemy rewelacyjne zabiegi mezoterapii z wykorzystaniem produktu Restylane Vital. Zawiera on innowacyjną formułę usieciowanego kwasu hialuronowego, w postaci krystalicznego żelu, który podaje się w formie iniekcji bezpośrednio do dolnych warstw skóry właściwej. Dzięki temu poprawia się ich nawodnienie, a w konsekwencji zwiększa się elastyczność, nawilżenie i wygląd skóry w miejscu poddawanym terapii. Efekty sprawiają, że zabieg często nazywany jest nawilżaniem skóry od środka, ponieważ preparat Restylane Vital wiąże wodę w głębszych warstwach skóry, skutecznie ją nawadniając i stymulując do produkcji nowego kolagenu. W efekcie skóra wygląda młodziej, odzyskuje zdrowy blask i wyrównuje się jej powierzchnia. Wielką zaletą preparatu Restylane Vital jest długotrwały efekt zastosowanej terapii.

Zabieg mezoterapii Restylane Vital polecany jest przede wszystkim osobom, które chcą odmłodzić wygląd swojej skóry. Bardzo dobrze sprawdza się w przywracaniu witalności i blasku skórze dojrzałej, z wyraźnymi oznakami starzenia czy zwiotczenia skóry. Kwas hialuronowy dzięki silnie nawilżającym właściwościom doskonale radzi sobie z wygładzeniem zmarszczek oraz bruzd w okolicach twarzy i szyi. Ponadto, dobroczynnie wpływa na zwiększenie gęstości skóry, poprawę jej napięcia i elastyczności. Dlatego polecany jest dla wszystkich rodzajów cery, sprawdzi się zarówno w nawilżaniu skóry suchej, jak i przywracaniu napięcia skórze tłustej. Zabieg mezoterapii opartej o kwas hialuronowy doskonale regeneruje również skórę cienką, z oznakami zmęczenia oraz uszkodzeniami spowodowanymi długotrwałą ekspozycją na słońce.

Wskazania do zabiegu:

  • Skóra dojrzała z wyraźnymi oznakami starzenia, zmęczenia oraz stresu
  • Drobne zmarszczki w kącikach oczu, wokół ust i na szyi oraz dekolcie
  • Cienka, przesuszona skóra twarzy, szyi, dekoltu, dłoni lub ramion
  • Zwiotczenie skóry, brak sprężystości i odpowiedniego nawilżenia
  • Skóra z oznakami fotostarzenia, wymagająca rewitalizacji po długotrwałej ekspozycji na słońce
  • Skóra wymagająca dyskretnego i naturalnego efektu odmłodzenia i odświeżenia