Usługi medyczne

O nas

DP MED to nowoczesne Centrum Medyczne mieszczące się w Jabłonnie przy ul. Modlińskiej 49. Od samego początku budynek tworzony był z myślą o świadczeniu usług medycznych. Składa się z dwóch kondygnacji i jest wyposażony w windę.

Poza pomieszczeniami biurowymi, socjalnymi oraz toaletami posiada 12 nowocześnie wyposażonych i w pełni urządzonych gabinetów. Na parterze znajduje się główna rejestracja oraz 4 gabinety Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ), w tym 2 gabinety zabiegowe dla dorosłych. Na pierwszym piętrze mieszczą się dwa wyodrębnione skrzydła przeznaczone dla opieki specjalistycznej, powstałe w celu zagwarantowania pacjentom maksimum komfortu i spokoju.

W pierwszym skrzydle znajdują się oddzielone od reszty gabinety stomatologiczne oraz gabinety przeznaczone do wykonywania badań pantomografem cyfrowym. W drugim skrzydle znajduje się gabinet ginekologiczny z wewnętrzną łazienką oraz przygotowany specjalnie dla najmłodszych pacjentów gabinet pediatryczny wraz z gabinetem zabiegowym.

Centrum Medyczne DP MED jest w pełni przystosowane do obsługi pacjentów niepełnosprawnych.

Duży parking, który jeszcze został powiększony może pomieścić ponad 50 samochodów jest dodatkowym udogodnieniem dla pacjentów korzystających z usług Centrum.

Nasze cele:

  • Wysoka jakość leczenia wszystkich pacjentów
  • Szeroki zakres usług
  • Indywidualne podejście do każdego pacjenta
  • Stałe doskonalenie wiedzy i umiejętności

 

Parking dla pacjentów