Usługi medyczne

Konsultacje specjalistyczne

W Centrum Medycznym DP MED wszystkich pacjentów otaczamy profesjonalną i kompleksową opieką medyczną, prowadząc ich przez cały cykl leczenia. Konsultacje oferujemy zarówno w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ) jak i innych specjalności.

W ramach konsultacji specjalistycznych oferujemy pomoc doświadczonych lekarzy, na co dzień pracujących w oddziałach szpitalnych oraz innych centrach medycznych. Zostając pacjentem DP MED możecie mieć Państwo pewność, że podczas wizyty nasi specjaliści odpowiedzą na nurtujące Państwa pytania, rozwieją wątpliwości, przeprowadzą konsultację przedszczepienną
i otoczą fachową pomocą.

Umawiamy pacjentów na konsultacje specjalistyczne, fizykoterapię oraz spotkania terapeutyczne z psychologiem. Zapraszamy Państwa zarówno ze skierowaniem od lekarza pediatry, lekarza rodzinnego, jak i bez skierowania.

Z konsultacji w Centrum Medycznym DP MED mogą również skorzystać pacjenci posiadający karty Towarzystw Ubezpieczeniowych: ALLIANZ, SIGNAL IDUNA, SKOK ubezpieczenia, Polmed, TUZdrowie, Inter Polska, Saltus Ubezpieczenia, PZU, Compensa.