Usługi medyczne

Usługi medyczne

W Centrum Medycznym DP MED wszystkich pacjentów otaczamy profesjonalną
i kompleksową opieką medyczną
, prowadząc ich przez cały cykl leczenia. Konsultacje oferujemy zarówno w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ) jak i innych specjalności.

Zapoznaj się z ofertą świadczonych przez nas usług

Konsultacje specjalistyczne

W Centrum Medycznym DP MED wszystkich pacjentów otaczamy profesjonalną i kompleksową opieką medyczną, prowadząc ich przez cały cykl leczenia. Konsultacje oferujemy zarówno w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ) jak i innych specjalności.

Ginekologia

Dbając o swoją kobiecość, zadbaj o zdrowie intymne! My Ci w tym pomożemy! Zatrudniamy specjalistów z dużą wiedzą i doświadczeniem w zakresie położnictwa i ginekologii, którzy otoczą Cię opieką na najwyższym poziomie i zapewnią kompleksowe leczenie od wczesnej młodości poprzez wszystkie etapy życia. Naszym pacjentkom oferujemy szeroki zakres usług, dostęp do nowoczesnej diagnostyki i zabiegów.

Diagnostyka obrazowa

Diagnostyka obrazowa jest podstawą współczesnej medycyny.

Diagnostyka USG

Jedną z najbardziej znanych i nieinwazyjnych metod diagnostycznych są badania ultrasonograficzne, pozwalające na uzyskanie obrazu przekroju badanego obiektu.

Diagnostyka RTG

Badania RTG punktowe wykonywane są na potrzeby lekarzy dentystów. Zdjęcie obrazuje struktury kostne oraz zęby właściwe. Różne techniki wykonywania zdjęć umożliwiają postawienie dokładnej diagnozy.

Diagnostyka laboratoryjna

Badania laboratoryjne są ważnym elementem procesu diagnozowania oraz leczenia. W Centrum Medycznym DP MED zarówno badania rutynowe jak i wysokospecjalistyczne wykonywane są w pełnym zakresie. W tym obszarze współpracujemy z nowoczesnym laboratorium Alab.

Szczepienia

Szczepienia są najskuteczniejszą metodą ochrony przed groźnymi chorobami zakaźnymi. Zakres ochrony oraz jej realizacja w dużej mierze zależy od rodziców. Należy pamiętać, że na zdrowie swoje i swoich najbliższych ma wpływ każdy z nas, a szczepienia ochronne to inwestycja na całe lata.

Zabiegi ambulatoryjne

Oferujemy szeroki zakres zabiegów ambulatoryjnych.